„ქართული ოცნების“ მერობის კანდიდატები 2021 წლის ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნებში

1857

შემდეგი სტატია

“ქართულმა ოცნებამ” 2021 წლის ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნებისთვის მერობის კანდიდატები წარადგინა. როგორც ცნობილია, მმართველი პარტიის თბილისის მერობის კანდიდატი კვლავ კახა კალაძეა. რაც შეეხება დანარჩენ მუნიციპალიტეტებს, იხილეთ კანდიდატთა სია:

რუსთავი                                             ნინო ლაცაბიძე

გარდაბანი                                          დავით კარგარეთელი

მარნეული                                           კენან ომაროვი

ბოლნისი                                            დავით შერაზადიშვილი

დმანისი                                              კობა მურადაშვილი

წალკა                                                  ილია საბაძე

თეთრიწყარო                                     გიორგი წიკლაური

თელავი                                               ლევან ანდრიაშვილი

ახმეტა                                                 ალექსი ფიცხელაური

ყვარელი                                             გივი ზაუტაშვილი

ლაგოდეხი                                         ჯონდო მდივნიშვილი

გურჯაანი                                           ზურაბ უტიაშვილი

საგარეჯო                                            ავთანდილ გულიკაშვილი

სიღნაღი                                              მალხაზ ბეგიაშვილი

დედოფლისწყარო                             ნიკოლოზ ჯანიაშვილი

გორი                                                   ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი

კასპი                                                   ვახტანგ მაისურაძე

ქარელი                                               ზაზა გულიაშვილი

ხაშური                                               თენგიზ ჩიტიაშვილი

ახალციხე                                            ირაკლი ლაზარაშვილი

ასპინძა                                                როსტომ მაგრაქველიძე

ბორჯომი                                            ოთარ არბოლიშვილი

ადიგენი                                              გოჩა ქიმაძე

ახალქალაქი                                        მელქონ მაკარიანი

ნინოწმინდა                                        ანივარდ მოსოიანი

მცხეთა                                                დიმიტრი ზურაბიშვილი

დუშეთი                                             მანანა ნარიმანიძე

თიანეთი                                             ლევან წიკლაური

ყაზბეგი                                              შალვა ელოშვილი

ქუთაისი                                             იოსებ ხახალეიშვილი

ბაღდათი                                            კახა ენუქიძე

ჭიათურა                                             გივი მოდებაძე

წყალტუბო                                         გენადი ბალანჩივაძე

საჩხერე                                               ლევან ივანაშვილი

სამტრედია                                         დავით ბახტაძე

თერჯოლა                                          ლაშა გოგიაშვილი

ტყიბული                                           დავით ჩერქეზიშვილი

ვანი                                                     ალექსანდრე გოგორიშვილი

ხარაგაული                                         კობა ლურსმანაშვილი

ხონი                                                    ლადო ჯურხაძე

ზესტაფონი                                         ვასილ გველესიანი

ამბროლაური                                     ლაშა ჭიჭინაძე

ონი                                                      სერგო ხიდაშელი

ცაგერი                                                 გიორგი ნემსაძე

ლენტეხი                                             გიორგი ონიანი

ზუგდიდი                                          მამუკა წოწერია

წალენჯიხა                                         გოგა გულორდავა

ჩხოროწყუ                                          დათო გოგუა

ხობი                                                   დავით ბუკია

სენაკი                                                  ვახტანგ გადელია

მარტვილი                                          თორნიკე ჯანაშია

ფოთი                                                  ბექა ვაჭარაძე

აბაშა                                                    გიგა გაბელაია

მესტია                                                 კაპიტონ ჟორჟოლიანი

ოზურგეთი                                         ავთანდილ თალაკვაძე

ლანჩხუთი                                          ალექსანდრე  სარიშვილი

ჩოხატაური                                         დავით შარაშენიძე

ბათუმი                                               არჩილ ჩიქოვანი

ქობულეთი                                         ლევან ზოიძე

ხელვაჩაური                                       ზაზა დიასამიძე

ქედა                                                    როლანდ ბერიძე

შუახევი                                              ომარ ტაკიძე

ხულო                                                 ვახტანგ ბერიძე